O Nas…

Perfekcyjny wybór! Poznaj nasze mocne strony!

PROFCHEM to JA, ProfesjonalizmDoświadczenieTerminowość - PROFCHEM

“O czyszczeniu wykładzin wiemy wszystko”

NASZA MISJA

Dzięki najwyższej jakości środkom oraz przekazywanej wiedzy ułatwić codzienną pracę osobą, które zajmują się profesjonalnym czyszczeniem wykładzin w hotelach i biurach. A także pralniom dywanów by mogły sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

NASZA WIZJA

Dostarczać rozwiązania oraz produkt klasy premium – profesjonalistom.

DLACZEGO MY

– Ponieważ kochamy to co robimy.
– Mamy ponad 15-letnie doświadczenie.
– Chcemy pomagać.
– Współpracujemy z wieloma firmami od lat.
– O czyszczeniu wykładzin wiemy wszystko.
0
+
Happy Clients
0
Lat W Branży
0
Produktów W Ofercie
0
Kubków Kawy

Kim jesteśmy?!

Firma powstała w 2004 roku. To była szybka decyzja. Branża czystości zaczynała się rozwijać, na rynku była luka, w którą wtedy udało mi się wpasować.

Zakładając firmę moim głównym celem była promocja marki PROCHEM Europe Ltd. w Polsce. Chciałam żeby na naszym rynku pojawiła się chemia przeznaczona do dywanów oraz tapicerek dla PROFESJONALISTÓW. Szeroki asortyment i różnorodność mojej oferty miał za zadanie wpierać firmy, które zajmowały się praniem dywanów, czyszczeniem wykładzin i tapicerek dbając o ich czystość. W ofercie miałam produkty których brakowało: ponad 10 rodzajów odplamiaczy, prespray (bezkonkurencyjny środek do wstępnego rozpuszczania zabrudzeń), szampon krystalizujący oraz środek do bonnetowania.

Oferta była interesująca i niepowtarzalna. Do dziś jest ponadczasowa. Każdy z produktów jest niezastąpiony, bez dwóch zdań PROCHEM Europe Ltd. był i nadal jest liderem wśród producentów chemii pod kątem jakości oraz różnorodności produktów przeznaczonych do wykładzin dywanowych.

Jeżeli nie poznałeś produktów PROCHEM Europe Ltd. skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

Doświadczenie
Aga.K

W naszej ofercie znajdziesz

Wszystko to czego potrzebujesz do wykonania czyszczenia nie tylko dywanów, wykładzin i tapicerek ale również wszystkich powierzchni zmywalnych.
– specjalistyczne odplamiacze
– proszki do prania dywanów
– środki do wstępnego rozpuszczania brudu
– neutralizatory zapachów
– impregnat do dywanów i tapicerek
– maszyny piorące
– odkurzacze przemysłowe i hotelowe
– profesjonalne maszyny czyszczące
– narzędzia i końcówki do prania
– części zamienne do maszyn
– akcesoria do czyszczenia
– szczotki i grzebienie

Nasi dostawcy

Współpracujemy z wieloma producentami z branży czystościowej. Dzięki czemu nasza oferta jest zróżnicowana i możemy tworzyć niezliczone kombinacje niezawodnych zestawów czyszczących na wielu płaszczyznach.