Poznaj nowe produkty w naszej ofercie

Poznaj nowe produkty w naszej ofercie

🗣 W naszej ofercie pojawiły się nowe 🌹 a jednocześnie stare 🥀 produkty.
B230 Fresh Breeze Odour Neutralizer jest produktem, który w ofercie mamy po raz pierwszy👍!
Pozostałe można było już wcześniej 🕵️‍♀️ znaleźć pośród szerokiej gamy produktów Prochem Europe jakie mamy w swojej ofercie od ponad 1️⃣6️⃣ lat.
👉 Zapraszamy wszystkich fanatyków prania dywanów i tapicerek do bliższego poznania 👩‍💼 przedstawianych produktów.
👉 Każdy z nich ma inne przeznaczenie lecz w połączeniu robią rzeczy 🧞‍♂️niemożliwe. Podczas czyszczenia wykładzin dywanowych lub tapicerek spotykamy niejednokrotnie tematy z którymi standardowe środki nie dają rady🤷‍♂️.
👉 Prezentowana na zdjęciu 7️⃣ – to liderzy 👌w swojej klasie:
❤️ B175 Browning Prescription – odplamiacz przeznaczony do rozjaśniania lub usuwania zbrązowień i zacieków, wszędzie tam gdzie nie można zastosować utleniającego wybielacza.
🧡 B112 Neutra-Soft – płyn do płukania ekstrakcyjnego sprawdzi się na powierzchniach zabrudzonych moczem, jednocześnie działa na plamy i usuwa zapach.
💛 S745 Proceps – niezrównany, bezosadowy środek do pielegnacyjnego czyszczenia wszystkich materiałów. Po nałożeniu wystarczy: wetrzeć, wysuszyć, odkurzyć. Czyszczenie podsufitki w samochodach bez przemaczania.
💚 B108 Fabric Restorer – przeznaczony do wstępnego rozpuszczania brudu powstałego na tapicerkach przez kontakt ze skórą: łój, pot.
💙 B230 Fresh Breeze Odour Neutralizer – zasługuje na uwagę, usuwa zapachy po pożarach oraz powodziach jednocześnie zostawia niepowtarzalny zapach świeżości.
💜 B106 Extraclean – środek do ekstrakcji z zaawansowaną formułą mikrokapsułkowania i spowalniającą zabrudzanie.
🖤 S710 Traficlean – jest prespray’em o wzmocnionej sile, przeznaczony do czyszczenia ciągów komunikacyjnych i stref obciążonych nadmiernym użytkowaniem.
Nie zwlekaj ilości są ograniczone. Gorąco zachęcam do zakupu – kod zniżkowy 5% wpisz w koszyku: #NEW7

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *